Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan viselitek a klimaxot?

Hogyan viselitek a klimaxot?

Figyelt kérdés
Egy hete tudtam meg hogy leállt mindkettő petefészkem. Nagyon nehezen tudom feldolgozni mert még szerettem volna anya lenni. Igaz 43 éves vagyok. Több mint tíz éve van endrimetriozisom kéttszer műtöttek orvosilag állitották le a menstruáciomat gyógyszert adtak rá amit szednem kellett. Voltam orvosnál felírtak a progeszterint azt szedtem meg is hozta de csak 1 hónapig a következőbe már nem jött meg ezt a gyógyszert szedtem egy darabig. És most azt mondta az orvos hogy nem lehet vissza hozni a menstruáciomat holott ők állitották le vagyis klimaxolok sokat vagyok rosszul. Segitsetek ki hogyan vészeli át ezt az időszakot mit szed.

2019. aug. 30. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem szedek, mert minden ehhez kapcsolódó gyógyszert hormontartalmú, abból pedig nem kérek.

Van egy csomó gyógynövényalapú készítmény klimaxra, esetleg próbáld azokat, van akinek segít, nekem nem volt változás.


Nagyon rossz egyébként. Állandó hőhullámok - nyáron pokol -, felszínes éjszakai alvás, izzadás, hízás....stb. Szóval minden "finomság", amit csak akarsz. Túl kell élni.

2019. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férfi lévén csak a feleségemről tudok nyilatkozni. Nála 8 éve, 52 éves korában jelentkezett, akkor sem komoly tünetekkel. Hőhullámai nem, csak hangulatingadozásai voltak, valamint a libidója csökkent. Gyógyszerellenes népség vagyunk, most se rohant orvoshoz, gyógyszertárba is csak a most már elengedhetetlen síkosítóért megyünk.
2019. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Filip Gabriella válasza:

Próbáld ki a yam gyökeret!

Enyhíti a tüneteket, vissza állítja a hormon háztartást!

2019. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!