Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőr gyulladásokat okozhatja...

Bőr gyulladásokat okozhatja hormonális zavar, ha pontos amúgy a mensim, és túlzott szőrrel sincs problémám?

Figyelt kérdés

Mély bőr alatti pattanasok az államon vannak, a T-zona is zsíros.

22 éves vagyok



2019. aug. 30. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és cisztám az nincs, többször voltam hüvelyi és hasi ultrahangon, minden tökéletes. Verkep es étel allergia vizsgálat is negatív.

Bőr ápoló szerekből csak a bőrgyógyász által felírtakat hasznalom.

2019. aug. 30. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Endokrinológusnál voltál? Érdemes lenne

Illetve gasztroenterológia is.


Próbálj ki egy min 4 hetes laktóz és tejfehérje mentes diétát, ha nincs javulás, akkor folytasd és hagyd el a glutént is!- de egyeztess az orvosoddal !

2019. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia :)

Gasztroenterologushoz már elmentem, étel allergiám nincs. Glutén is jo. Volt szeklet vizsgálat és tükrözés is, minden rendben volt.

Endokrinologusnal még nem voltam mert a pattanasokon kívül nincs olyan 'hormonális' tünetem más. De ősszel el fogok menni.

2019. aug. 30. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejmentes diétát azért próbáld meg, segíthet.
2019. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És amúgy ezt az aknet melyik hormon okozhatja?

2019. aug. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!