Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a nőgyógyászati vizsgál...

Milyen a nőgyógyászati vizsgálat menete?

Figyelt kérdés
Már-már elviselhetetlen a fájdalom a menstruációmkor ezért gondoltam hogy orvoshoz fordulnék. Félek a vizsgálattól és szűz is vagyok. 16/L

2019. aug. 30. 15:10
 1/2 Kathryn_Croft ***** válasza:
Levetkőzöl deréktól lefelé, egy ágyba fekszel, lesz két lábtartó amibe értelemszerűen beleteszed a lábad. A fenekeddel az ágy szélére kell majd csúsznod, amennyire csak bírsz. Lesz egy úgynevezett kacsás vizsgálat, egy kacsacsőr szerű fém tárgyat fognak a hüvelyedbe dugni, ami nem fáj, kicsit feszít. Mivel még nem voltál, rákszűrés is lesz, ami annyiból áll, hogy kenetet vesznek, szinte meg sem érzed.
2019. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném az elsőt, hogy meg fogják kérdezni mióta menstruálsz, mettől meddig tartott az utolsó, átlagosan meddig tart, beállt-e stb. Az nem tudom

Tudod-e, de van ún.gyermek nőgyógyászat, oda mennék a helyedben :)

2019. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!