Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Missee fogamzásgátló tablettát szedek 3éve kb., nem tartottam szünetet sosem, az orvosom se tanácsolta. Sosem fordult még élő velsm ilyesmi, de most 2 héttel a megvonásos vérzésem előtt jelentkezett a vérzés-sötét barna folyás. (Megyek orvoshoz, de csak jövő héten tudok menni.) viszont nagyon aggaszt ez a helyzet.

2019. szept. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A tabin le van írva, hogy normális lehet ilyen vérzés. Ez a hivatalos hozzászólásom.


Nem hivatalos hozzászólásom pedig az, hogy nekem felborította az ösztrogén-progeszteron arányomat a fogamzásgátló, és az elcsúszott progeszteron barnázást okozhat. Nem jelenti azt, hogy neked ez van, persze, ezt csak a doktor tudja megmondani, csak hogy nekem ilyen volt.

2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, (őszintén megmondom, hogy én a terhességtől féltem nagyon, de logikusan nem lehetek terhes)
2019. szept. 1. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Áttöréses vérzés lehet, írják a betegtájékoztatóban, bármikor előfordulhat ilyen. Pláne most ezekben a rettenet nagy melegekben.
2019. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. szept. 1. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor folytassam a rozsaszin tabletta szedeset, ugye?
2019. szept. 1. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Folytass mindent, ne hagyd abba. A doki jövő héten megmondja, ha aggodalomra ok van, de addig is nyugodtan szedd tovább. Rosszabb a testnek, ha most hirtelen abbahagyod, aztán mondjuk doki után megint elkezded szedni.
2019. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi segitseget!
2019. szept. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!