Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert faj a vizelet urites,...

Miert faj a vizelet urites, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap ota egyre nagyobb fajdalommal jar a pisiles. Azt hittem egy kis felfazas de ez egyre rosszabb. Nem eg, nem csip, semmi ilyesmi, vagy ahogy uritek, egyre elesedo fajdalom az alhasamban. Foleg mikor vegzek, akkor er csucspontra es utana meg faj kicsit, aztan elmulik viszont vizelesi ingert erzek meg egy darabig.


Nem tudom mennyire tartozhat hozza, de voltam std szuresen, ahol kimutattak az ureaplasma nevu bakteriumot (?), ami hugyuti fertozest okoz. Viszont arra szedtem gyogyszert, (bar attol biztosan mult el mert sikerult megszegni a szextilalmat...) nem sokara megyek vissza ujra. Lehet hogy komolyabb lett mint volt, vagy mas is allhat a hatterben?


2019. szept. 2. 05:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve milyen orvoshoz fordulhatnek vele surgosen? :(
2019. szept. 2. 05:48
 2/2 anonim válasza:
Nőgyógyász, ott tudnak biztosat mondani, esetleg urológus, az még jobb.
2019. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!