Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat ennyire az...

Mitől fájhat ennyire az alhasam, felfaztam volna?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja tart hogy az elején csak akkor volt mikor pisiltem hogy fáj az alhasam meg a hüvelyem is belül mivel sokszor fel voltam fázva az orvosom mindig azt mondja hogy csak igyak nagyon sokat és nem kell folyton ezzel járkálnom. De mostmar ott tartunk hogy folyamatosan a nap 24 órájában fáj és ha pisilek kB a sírás szélére kerülök annyira fáj.

Felfazni nem tudom hogyan tudhattam volna mikor nemi életet élek ugyan de már több hónapja nem és nagyon meleg is volt és nem voltam se medencénél se ilyesmi helyen.

Mi lehet?



2019. szept. 3. 01:16
 1/1 anonim válasza:
Lehet valami gyulladásod van vagy fertőzése,nekem is volt ilyen problémám, elmult de néha visszatér. Kérj antibiotikumot rá meg felfázás elleni gyógyszert, lehet neked is visszatért
2019. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!