Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ájulás menstruáció miatt?...

Ájulás menstruáció miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja beteg vagyok (láz,köhögés). Tegnap éjszaka emiatt 2 óránként felébredtem. Reggel 6-kor elmentem wc-re, és észrevettem, hogy megjött (kb. 1 hete késett már). Ezután elájultam, majd kb. egy óráig nagyon erősen görcsöltem. Előző délután csináltam egy tesztet, negatív lett,ma reggel még egyet, az is. Orvoshoz csak csütörtökön tudok menni, úgyhogy gondoltam megkérdezem, hátha más is járt már hasonlóan.

2019. szept. 3. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
12%

Igen, normális. Voltam még fősulis időm alatt egy gyakorlati helyen, ahol a főnöknőmnek még ettől rosszabb szokott lenni ilyenkor az állapota. Pl. rosszul lesz, esetleg hány, szédül, nagyon görcsöl a hasa...stb.

Vannak, akiknek ilyen drasztikus dolgok történnek menstruációs időszak alatt.

2019. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!