Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba lehet megint?

Hüvelygomba lehet megint?

Figyelt kérdés
Decemberben volt, akkor kezelve lettem, januártól pedig fogamzásgátlót szedek, azóta napi szinten kell tisztasági betétet használnom, mert a bugyim átázik. Tejszerű, sárgásfehéres folyás, aminek szaga is van. A doki szerint rendben van, de engem zavar. A tenyésztés is negatív lett.
2019. szept. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a tenyésztés negatív, akkor nem hinném, hogy újra hüvelygombád van.

Szerintem inkább a fogamzásgátló okozza, lehet, hogy cserélni kellene, tehát egy másik fajtát szedni, ha nagyon indokolt a szedése...Más esetben nem is szedném, de ha elolvasod a fogamzásgátló betegtájékoztatóját és lehetséges mellékhatásait, szerintem te sem akarod majd szedni.


Minden esetre szerintem konzultálj a dokival, az, hogy ennyi ideje van folyásod, semmiképp nem normális!!

2019. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
PCOS miatt szedem, ha minden rendben lenne, akkor én sem szedném, de így egyszerűbbé teszi a minden napjaim. Két hete voltam nála, akkor azt mondta, hogy minden rendben. De akkor ugye az semmi esetben sem jó, hogy mindig tisztasági betétet kell használnom?
2019. szept. 5. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig tisztasági betétet kell használnom. Önmagában az nem baj.
2019. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok, 5 éve menstruálok és 13 éves korom óta minden nap van hüvelyváladekom.

Azt hittem normális, mire a doki kb 1 éve amikor a méhszájsebemmel kezelt közölte h nagyon sok a folyásom (persze én csak néztem mert mindig is annyi volt)

Elkezdtem miatta aggódni de teljesen feleslegesen... emberek vagyunk és nem vagyunk egyformák.

Valószinu ha eddig nem volt ilyen gondod a tablettátol lehet, esetleg a ciszták okozzák. (Nekem is most cisztáim vannak de nem mondta h pcos es vagyok és ovu ideje után sokkal több a folyásom mint eddig barmikor)

2019. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!