Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhtükrözés segített valakinek?

Méhtükrözés segített valakinek?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek egy budapesti meddőségi centrumba megebszélésre mert előző alkalommal az orvosom javasolta a méhtükrözést.

Akinek volt ilyen, az mennyi ideig nem tudott dolgozni menni? Volt laparoszkopos átjárhatóságim, ott 5 napig azt hittem meghalok annyira fájt a hasam. Persze ott vágtak is, de pokoli volt.

Olyan érdekesnek tartom, hogy sem hüvelyi sem hasi uh-van nem venni észre ha valami nem stimmel a méhemmel.

Akinek elvégezték és találtak valamit, annak sikerült utána a baba?


2019. szept. 5. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy elhalt terheseegem. Ami eleg kesoi volt es valahogy a szervezet nem lokte ki a halott babat. Ezert kikapartak. Sajnos eleve gyulladas lehetett a mehemben, amire megse adtak antibiotikumot.

Eltelt par ev es egyszeruen nem tudtam teherbe esni akarhogy igyekeztuk. Rengeteg orvos, kivizsgalas ultrahag hatan ultrahang. Volt aki azt is megmutatta ultrahangon milyen tokeletesen latszodik a mehyalkahartyam meg a szerkezete is szuper blablabal.

Vegul.meguntam mehtukrozesre mentem

Elotte ultrahangon az orvos nem lesz itt semmi csodalatos a mehe. Aztan a tukrozes utan: osszenoveseket talaltunk es feloldottuk. Ashermann szindromanak nevezik.


Utana ment ujra a teherbe eses.


Azaz a mehen beluli osszenovesek NEM lathatoak ultrahanggal (foleg ha nem nagy kiterjedesuek es nem.eleve fejlodesi rendellenessegbol adodnak, hanem gyulladas, abortusz utan).

2019. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jézusom ez szörnyen hangzik! :( sikerült utána újra teherbe esned? Nem volt semmi komplikáció?


Annyira rácsodálkozok ezekre a dolgokra, hogy szinte akinek mondom az endometriózist, azt sem tudja hogy létezik ilyen, eszik e vagy isszák. Amióta próbálkozunk a babával annyira sok új információval oettem gazdagabb és ezt nem bánom meg soha. Csak sikerülne végre nekünk is :)

2019. szept. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!