Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás bő folyás hüvelykapszul...

Sárgás bő folyás hüvelykapszula után, terhesen?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, a múlt héten a doki írt fel macmirort, mert gyanús volt, hogy nem csak az utrogestantól fehér darabos a folyásom.

Egyébként utro előtt nem volt semmi gond, semmi viszketés vagy ilyesmi nem volt. A folyásom nem volt szagos.

Tegnap tettem fel az utolsót, persze a kapszula sárgás darabos belseje ürült, de ma már csak reggel volt egy kicsi belőle a bugyimban.

Viszont most este elég nagy mennyiségű sárgás, homogén folyás jött ki egyszerre belőlem. Ennek sem volt különösebb szaga. (Az utrot szájon keresztülire váltottunk).


Lehet ilyen normálisan terhességnél? Az utro miatt korábban nem igazán tudtam megfigyelni a folyásom változását. Fertőzés meg csak nem, közvetlenül a kúra után...



2019. szept. 5. 21:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs tegnapelőtt este tettem fel az utolsó macmirort.
2019. szept. 5. 22:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem elejétől van folyásom, ami ha megszárad sárga. A hüvelykúpok dacára is.
2019. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az első trimeszter óta van, valamikor sárgás, valamikor fehéres, nincs szaga, nem viszket. Használtam kúpot, de nem múlt el, sőt, egyszer véreztem is tőle...
2019. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!