Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihez forduljak evvel a...

Kihez forduljak evvel a panasszal?

Figyelt kérdés

Nekem egy olyan kérdésem lenne amiben szeretnék segítséget kérni és csak komoly válasz érdekel hülyeség kerüljön!!Köszönöm


Olyan problémám vn női gond is hogy puncim körül tiszta piros, és mind két honajam is piros hogy ez mitől lehet és elég csak a bőr gyógyászat vgy kell nőgyógyász is, mert én még szűz vagyok és úgye igy nő doki más.

Előre is köszönöm majd választ csak komoly válsz érdekel aki tud tanácsot adni az írjon csak.


L:21



2019. szept. 11. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
21 éves korodra már megtanulhattál volna helyesen írni és fogalmazni!
2019. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Borotválod?

Lehet csak irritáció nem?

Pirosságon kívül van más tünet?

Viszketés, büdös folyás?

2019. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem bőrgyógyászhoz fordulj.ha szőrtelenítesz annak is lehet a következménye, vagy akár a nagy melegektől is előfordulhat.Egyszerűbb esetben akár egy jó aloe vera alapú deó is megoldhatja a problémát.

Jobbulást!

2019. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!