Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció, avagy ciklus...

A menstruáció, avagy ciklus zavar?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban amint először megjött, onnantól fogva mindig rendesen időben jött meg.

Mindig is vékony lány voltam, sosem a teltebb típus.

Viszont mostanában össze - vissza jön meg a menstruációm. Néha kihagy egy egész hónapot, néha még 2 hét után megjön, stb.

175 centi vagyok (körülbelül) és 45 kiló. Sokan mondták, hogy a vékonyabb lányoknál szokott ciklus zavar lenni.

((eddig 50-52 kiló voltam, csak az elmúlt fél évben valahogy le csökkent a sújom 45re.))

Lehetséges,hogy emiatt van ciklus zavarom?

Vagy más oka lehet?

Mit lehet ez ellen tenni? (eszek rendesen, ugyanannyit, mint a többi ember, nem vagyok anorexiás sem, csak szimplán vékony)



2019. szept. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le az elmúlt egy évben a ciklusod hosszait.
2019. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
175 centihez a 45 kilo az eleg durvan keves, nincs veletlenul pajzsmirigy-gondod?
2019. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha turbo-pascalben vagy C++ -ban is értesz, igaz egy másik topik, ott elmagyarázzák a ciklusok módosításának "rejtelmeit" ...
2019. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nekem mindig előbb megjön általában 2-3 nappal, de most nem így alakult. Holnap kéne megjönnie de semmi jele hogy megfog jönni, nemtudom hogy mi van.
2019. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!