Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruációs rosszullét...

Ez menstruációs rosszullét lenne? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szép estét!Ma már negyedik napja nagyon rosszul vagyok.Először egy kis fejfájással kezdődött az egész. Majd hőhullámok jöttek rám, elkezdtem émelyegni, hányingerem lett.Ez volt hétfőn. Kedden ugyanezek a tünetek voltak, csak akkor már nagyon gyengének is éreztem magam, na meg meg is jött a menstruációm.Aznap este hánytam is. Szerdán elmentem a gyermekorvosomhoz, aki annyit mondott, hogy fel vagyok puffadva valószínűleg a menstruációm miatt.

Ma amikor pisiltem, akkor nagyon fájtak a petefészkeim. Mindkét oldalt. Tavaly novemberben voltam kórházban, mert nagyon fájt mindkét petefészkem és nem bírtam felállni sem. Akkor az orvos elkuldott nogyogyaszati vizsgalatra, aki annyit mondott, hogy majd ha elvesztem a szüzességemet, majd akkor menjek vissza vizsgálatra, mert addig ő nem tesz semmit.

16 éves szűz lány vagyok.Szeretném, ha normális válaszokat és tanácsokat kapnék.Nem tudom, hogy mit tegyek.A gyerekorvosomat egyáltalán nem érdekli a dolog. Tavaly sem érdekelte, amikor bekerultem a korhazba es bevittuk a zarojelentest, annyit mondott, hogy masnap menjek suliba, felesleges otthon maradnom. (Akkor is nagyon rosszul voltam) Végul anyukam igazolta le a masnapot.

Mit tehetnék? Menstruációs rosszullétem lenne? Menjek el nőgyógyászhoz?



2019. szept. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el egy nőgyógyászhoz, aki rendesen ki is vizsgál!

A gyermekorvosod pedig nagyon felelőtlen, hogy ezt nem veszi komolyan.

2019. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen.. Sajnos én is felelőtlennek tartom. Az utóbbi 1-2 évben változott meg ennyire... 😔
2019. szept. 12. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltál 16, mehetsz a háziorvoshoz is már tudtommal. És keress egy normális nőgyógyászt. Olyan nincs, hogy azért nem vizsgál meg, vagy kezel, mert szűz vagy még. Sokkal nagyobb baj lehet belőle, ha nem csinál semmit. Lehet petefészek gyulladásod is, az meg nagyon nem játék!
2019. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképpen irány a nőgyógyász. Olyan nincs, hogy azért nem vizsgál meg, mert még szűz vagy. Jobbulást kívánok!
2019. szept. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ultrahang vizsgálatot csinált csak,de azt sem normalisan. Bekente a hasam es elhuzta ketszer azt az ultrahangos keszuleket a hasamon. Ennyi volt.😔

Koszonom szepen a valaszokat. Nagyon halas vagyok erte. 😊 ❤️

2019. szept. 13. 07:34
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ma voltam ismét a gyermekháziorvosomnál, hogy vizeletmintából megnézze, nem e vagyok esetleg felfázva. (Csak mert édesanyám meg volt győződve arról, hogy márpedig biztosan fel vagyok fázva.) A teszt negatív lett, tehát nem vagyok felfázva. Mondtam a doktornőnek, hogy nagyon fáj jobb és bal oldalon is a petefészkem. Erre csak annyit válaszolt, hogy "hát ezek női bajok". Nem tudom, hogyan lehet ennyire leszarni egy beteget. Hihetetlen.

Egyébként azt el is felejtettem leírni, bár lehet nem annyira lényeges, hogy tavaly amikor kiengedtek a kórházból, akkor édesanyám unszolására két hónapig minden nap ittam cickafarkfű teát.. Édesanyám azt mondta, hogy annak hatnia kell. Mondanom sem kell, hogy egyébként semmit sem ért. Szedtem magnezium foszforikumot is, amikor fájtak a petefészkeim, de az sem hatott semmit. Anyukám nem hitte el, hogy semmit sem ér.

Koszonom, hogy ennyien erdeklodtok privatban,hogy miujsag, hogy vagyok stb.. Egyesével nem biztos, hogy mindenkinek tudok válaszolni, azért írtam ide.

Nagyon szepen koszonom, hogy gondoltok ram. Nagy oleles mindenkinek es legyen nagyon csodas napotok!!! ❤️

2019. szept. 13. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, javaslom, hogy magán úton keress nőgyógyászt. Hidd el, nagyon lelkiismeretesek. Magán orvoshoz járok én is, a seggemet kinyalja, persze nyilván, hiszen több tízezret otthagyok/hagytam nála, de meg vagyok vele elégedve. Semmiért nem cserélném le, az biztos.
2019. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!