Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az megoldás lehet visszatérő...

Az megoldás lehet visszatérő hüvelygombára, hogy minden nap bekenem canestennel? Mármint ha épp nincs gombám akkor is.

Figyelt kérdés

Már próbáltam az összes canestent, micovagot, gynopevarylt, betadine kúpot, gynoxynt, de amint vége a kezelésnek, hüvelyflóra visszaállításnak, és eltelik 2-3 hét visszajön a gomba.

Szexuális partnerem sincs, nem szedek fogamzásgátlót, nem használok tampont, gombaölő intim szappant is napi szinten használok már, pamut bugyikat hordok, amiket mindig gombaölővel mosok ki.

És mindig candida albicans tenyészik ki, voltam dokinál.


Már a magán dokik se tudnak mit javasolni, esetleg ez megoldás lehet?



2019. szept. 15. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem megoldás. Hozzá fog szokni a szervezeted és ha valóban gombád lesz, nem fog használni.
2019. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzés a túl sok cukor, szénhidrát fogyasztás miatt elgyengülő immunrendszer miatt alakul ki. Át kell állni a paleolit étrendre és akkor megszűnik!
2019. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azoknál az az okozója akinek a bélrendszerében és máshol is el van szaporodva a gomba. De nekem sehol máshogy nincs, csak a hüvelyemben. Általában menstruációtól borul fel a flórám, szóval az égadta világon semmi köze nincs az amúgy is alacsony cukorfogyasztásomnak hozzá.
2019. szept. 15. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Az immunrendszer meggyengülhet a cukortól, szénhidrátoktól, a gluténtől és a tejtermékektől is és a kórokozók mindig a legsebezhetőbb helyen támadnak először, aztán később már több minden érintett lehet.
2019. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mint mondtam, nekem a menstruációtól borul fel. Ha az nem lenne akkor ilyen problémám nem is lenne, csak ezt meg ugye nem tudom kiküszöbölni. :/
2019. szept. 15. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:

"De mint mondtam, nekem a menstruációtól borul fel"

Az nem biztos, hogy attól, hanem csak akkor! Ha erős lenne az immunrendszered, akkor a menstruáció idején sem tudna támadni a gomba!

2019. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia,


Nem lehet hogy nem csak gombád van ha nem bakteriális fertőzésed is? Hasonló tünetekkel jár Nekem is az volt.

Én dr. Tarakanova Irina jártam ő kikezelte és azóta sincs panaszom kicsit drága volt de minden pénzt megért. :)

2019. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régen volt olyan is, de most csak gomba. És ez tuti, mert mindig elmegyek nődokihoz.
2019. szept. 15. 16:50
 9/10 anonim válasza:
Kérdező! Azóta mi történt? Használt valami?
2022. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos azóta is visszajön. Az orvosok sem tudnak már mit mondani.
2023. jan. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!