Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden renben van velem?

Minden renben van velem?

Figyelt kérdés

Egy hete lefeküdtem a barátommal, szuz voltam, ovszerrel vedekeztumk.viszont „felfaztam“ a ra kovetkezo napra.

4 nappal az aktus utan megjott, viszont keves mennyisegu verrel, de a szine elenk piros volt. A petefeszkemnel 4-5 napja fajdalmat erzek, illetve meg 6 napja meg van a menstruaciom, 2 napja viszont csak pecsetelo rozsaszines.

A szervezetemben gyulladas volt, orvost megjartam, antibiotikumot szedtem 5 napig, de nagyon meg vagyok ijedve. Terhessegrol lehet szo?



2019. szept. 16. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet szó terhességről. Egy hét alatt még csak épp megtermékenyült. De nyilván tudod, mire való az óvszer, így te is ki tudod találni, lehet-e szó terhességről.


A felfázás egy húgyuti fertőzés. Azzal lehet megelőzni, ha szex után rögtön elmész pisilni.

2019. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a gyors valaszt!

Persze, tudom, csak annyira aggodos vagyok, es az internet mindog teljesen osszekavar, kevesebbet kene itt kallodnom.

Elmentem pisilni, meg is utolert a baj..

A petefeszek fajdalom a felfazasnak lehet szovodmenye?

2019. szept. 16. 18:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve a millio gyakori kerdeses kerdes a beagyazodasrol es annak tuneteirol is nyugtalanna tesz..
2019. szept. 16. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A beágyazódásnak az esetek többségében nincs tünete. Ne olvass össze minden hülyeséget. A felfázás a hugyutakat érinti. Köze nincs a petefészekhez.
2019. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!