Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki valami tapasztalat?

Valaki valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm. Rendszeres nemi életét élek, nem válogatom a partneremet.

A napokba próbáltam sokat sétálni, meleg fürdőt is próbáltam de semmi..

Csináltam tesztet és nem vagyok terhes.

Szeptember 4-en voltunk együtt a barátommal és védekeztünk. Azt már ki kellene mutatnia a tesztnek ha terhes lennék nem?

Általában 30-35 naposak a ciklusaim de jelenleg már 46.napon járok.

Valaki valami tipp vagy tapasztalat?

Hasonlóan járt már más?

20 éves vagyok.


Ui. Fogok menni nőgyógyászhoz de a héten nem tudom megoldani sajnos egyeb okok miatt.



2019. szept. 17. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem biztos, hogy kimutatná. Szerintem pénteken tesztelj megint, legalább biztosan kizárhatod a terhességet.

Amúgy a stressz is okozhatja, hogy késik. Nekem volt már olyan, hogy egy egész hónap kimaradt, és nem voltam terhes.

2019. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is. A múltkor 6 napot késett, ma a 9. nap van. Holnap tesztelek meglátjuk mi lesz.
2019. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta csináltam tesztet és negatív lett. Voltam nőgyógyásznál és nem vagyok terhes meg valami folyadekot emlegetett valahol. Ha nem jön meg akkor egy hét múlva vissza kell mennem.
2019. szept. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!