Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek nőgyógyászhoz...

Nem merek nőgyógyászhoz menni, pedig baj van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs 3 hónapja menzeszem és időnként nagyon fáj a hasam. Végre rávettem magam és kértem időpontot, de nagyon félek. Nem tudom, hogy elmerek-e menni. Még sosem voltam és terhesség kizárva, mivel szűz vagyok.
2019. szept. 19. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
És mégis mi annyira félelmetes benne?
2019. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Még is mitől félsz? Hogy súlyos bajod van? Akkor más tüneted is lenne.
2019. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

19 vagyok

a vizsgálattól leginkább, tudom, buta dolog, de nem akarom ott mutogatni magam, meg félek, hogy kellemetlen lesz

2019. szept. 19. 17:05
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Ha szűz vagy, meg se vizsgálnak. Csinál egy hasi UH-t és helló....
2019. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor le se kell vennem a bugyimat?
2019. szept. 19. 17:10
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

De miért?! Bennem sose volt ilyen gátlás, hogy “nem akarom mutogatni magam” ott, mert ez nem mutogatás, hanem orvosi vizsgálat. Az orvost a legkevésbé sem érdekli, hogy milyen ott lent a környezet, amíg egészséges. Nem fogja nézegetni, csak megvizsgál.


Bemész, elmondod szépen, hogy mi a panasz, és azt is említsd meg, hogy ez lesz az első vizsgálatod. Mindent el fog mondani, hogy mikor mit csinál. Elmész egy függöny mögé, levetkőzöl és elsétálsz a vizsgáló asztalig. Ha felveszel egy hosszú pólót vagy ruhát, akkor talán kevésbé érzed majd magad meztelennek. Felteszed a lábad oda ahova kell, az orvos beül közéjül, fog egy kacsát amit behelyez, és finoman szétnyitja. Körülnéz bent(!!), kenetet vesz, ha tud akkor rákszűrést is csinál. Ezután az egyik kezének két ujjával benyúl, a másikkal megnyomogatja kicsit az alhasad és kész. Annyi női nemi szervet látott már hidd el, hogy marhára nem fogja izgatni a tiéd, ahogyan másé sem :D

2019. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Honnan vetted ezt a marhaságot?


A nőgyógyász megvizsgál akkor is, ha szűz vagy (ha akarod, hogy megvizsgáljon).

2019. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4es!


Hogyne vizsgálná meg? Ha esetleg valami fertőzése van, kenet nélkül mégis hogy a bűbánatba tudná megmondani, hogy mi a baj és hogy milyen gyógyszert írjon fel? Adott tünetegyüttes akár több problémára is utalhat, ez pedig egy ultrahangból nem derül ki.

2019. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább nőt kellett volna keresned, kevésbé kellemetlen azoknak, akik nagyon szégyenlősek.
2019. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
En is ebben a helyzetben vagyok, de en meg időpontot se mertem kérni!! Megprobalom magam meg gyógyítani, de az, hogy szűz létemre engem ott kacsazzon, meg feldugja 2 ujját mikor még egy mini tampont se tudtam feltenni soha, kizart.. Amúgy is kellemetlen a vizsgálat, hallottam már, nem meg szuzen. Igen, tudom, kibirhato.. Persze, ha az emberben már járt egy péló és különben is nem akarom, hogy életemben először egy kacsa meg egy doktor ujja jarkaljon bennem.
2019. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!