Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a pattanasaimmal...

Mit csináljak a pattanasaimmal? Nagyon zavarnak, mikor fog ez elmulni? 17L

Figyelt kérdés

Csúnya pirosak és nagyon látszik nincs sok de néha igen. Most pl a szám körül volt nagyon sok már múlnak el de még vagy 3mat most is látni. Pont a számon 2 felül és alatta is... Meg az orromnal is szokott lenni nagyon gyakran, az arcomon csak menzesz előtt jönnek ki 3-4napig vannak ott.

És azért zavar nagyon mert suliban egyik osztalytarsamnak sincsenek pattanasai szép sima az arcuk mint egy babának..

Annyira szégyelltem mikor pont a számon volt nagyon csunya volt és nem csokoloztam senkivel nem azért van és nem rakok semmi piszkosat a számhoz ezek pattanások és fájnak is


2019. szept. 19. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Aknesol elég jól bevált nekem anno, le is szedte a pattanások jórészét. Este szappannal arcmosás szintén nagyon sokat használt, 2 hét alatt tiszta lett a pofám.

A kitartóbbakat egy vörösizzásig hevített tűvel intéztem el.

2019. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, de még mindig hajlamos a bőröm a pattanásokra... Tágak a pórusaim is sajnos. Ami segít nekem azok a szalicilsav tartalmú készítmények, hámlasztók. Skinsmart honlapon nezelodj, olvasgass...

Sudocrem is tud segíteni, illetve nekem nagyon bejott a Balea Porenfein termékcsalad, fölég a radír és maszk/radír krémje. Dm-ben találod, zöldes színű tubusok.

+ tipp: ne igyál tejet! :D Én, ha akár csak egy fél pohárral is iszom, másnap kettő új pattanás lesz a fejemen, mindig ugyanazokon a helyeken és a tarkómon is lesz egynéhány... Érdemes kajákkal kísérletezgeti.

2019. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a tejet érdemes kerülni.

Ja, és lehetőleg ne egyél szotyit meg más ilyen magokat se, mert kirügyezel tőle :D

2019. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szalicilsavat v ezt tartalmazó termékeket ajánlom neked.
2019. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Át kell térni a paleolit étrendre és minden baj elmúlik!
2019. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A paleolit étrend mindent gyógyír, csak az agybajt nem, úgy látom! Miért kell ezt minden kérdéshez beírni?


Én 36 éves vagyok. Még mindig kijön menzesz előtt 1-2. Pedig azt hittem, szülés után elmúlik. De nem.

2019. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Arctisztítás, valamilyen pórusösszehúzó tonik használata . Nálunk ez bevált a kamasz fiaimnál.

Étkezésre figyelni! sok zsíros étel fogyasztása kerülendő, csoki, chips stb

2019. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!