Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ket hete kellett volna megjonn...

Ket hete kellett volna megjonnie, ( tudni kell hozza h PCOS on van, bronocriptin gyogyszert kell szednem, tehat a gyogyszer szedese elottt is volt problema hogy nem jott meg), de 2 napja mintha pecsetelo barnas verzesek lenne. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem igazan torten semmi baleset szex kozben, egyszer igen akkor bettem be ellene tablettat utana 2x megkott nem boritotta fel a szervezetem es azota most van ez a kimaradas.

Dietat is kene tartani a betegseg miatt amit nem nagyon tartok epp de eddig megjott igy is.



2019. szept. 21. 14:21
 1/3 áfonyamálna123 ***** válasza:
nekem is PCOS-em van, és van olyan hogy végig, amíg megvan 5-6 napig olyan mintha pecsételő vérzés lenne, nagyon kevés és barna, nem piros. Aztán következő menstruacio alkalmával meg nagyon verzek és elénk piros. Ez a PCOS velejárója. De amúgy ha van esély, csak egy kicsi is, hogy terhes vagy, akkor csinálj tesztet, ha más nem azért, hogy megnyugodj.
2019. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csinaltam mar es nem vagyok.

De nekem most eloszor ilyen a verzes miota gyogyszereel eddig jo volt

2019. szept. 21. 21:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Es mert pont most jott e ketto kozepen ha ket hete kellett volna
2019. szept. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!