Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek szokott lenni aurás...

Akinek szokott lenni aurás migrénje, tudna valamilyen tippet adni adni ezzel kapcsolatban? (megelőzés, fájdalomcsökkentés alternatív módszerekkel stb. )

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitapasztaltad már, mi váltja ki?
2019. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában, ha stresszesebb időszak van vagy nem tudom magam kipihenni rendesen. Van, hogy csak egyszer jelenik meg, van, hogy napokig küzdök vele. Persze a sima fejfájás csillapítók nem használnak. Egyébként nagyjából 1 éve jelent meg először. 25 éves vagyok.
2019. szept. 21. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Neurológust keress fel.
2019. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 évvel később kezdődött. Elolvastam mindent, ami a migrénről van, és szerintem igaz, hogy van külön migrénes személyiség, az olyan ember, aki lelkiismereti problémának érzi a mulasztásait, pontosan, rendesen akarja végezni a dolgát, stb.

Amit kitaláltam: amikor van valami fura érzésem, hogy elfelejtettem valamit, vagy olyan sanda gondolatom lesz, hogy túl sok mindent kéne csinálni, akkor leülök, és összeírom, hogy mit nem sikerült megcsinálni, befejezni, megbeszélni egy ideje. A restanciákat.

Aztán kezdve a legegyszerűbb, legrövidebb idő alatt kipipálhatókkal, egymás után kivégzem a listán szereplőket. Egyesével.

A felírt gyógyszerre az orvos azt mondta, hogy az első gondolatra vegyem be, és igaza is volt, mert amikor nem tudtam az első intrádára bevenni, már hiába vettem be kétszer annyit is. Már csak a síri csönd, tök sötét és lassan kivárni a végét, aztán jó nagyot aludni segít. Ami lehet 2-3 nap is. Szörnyű.

2019. szept. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!