Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlás mellett lehetek...

Fogamzásgátlás mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is leszólna. Fogamzásgátlót szedek egy éve. A nyáron a nyaralás miatt kicsit visszaéltek vele. Így volt +4 nap tabletta nélkül. Azután kezdtem szedni és a második/harmadik tabletta után szeretkeztünk. Azóta is szedem a tablettákat, "meg is jön" a megvonásos vérzés, de észrevettem magamon, hogy olyan a pocakom, mint amikor terhes voltam. Júniusban történt mindez, a hónap elején. Elváltunk és csak pár alkalom erejéig melegedtünk össze a nyáron. Szóval kényes a szituáció.
2019. szept. 21. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

"Elváltunk és csak pár alkalom erejéig melegedtünk össze a nyáron."


Lol. Rïbanc

2019. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én az, ő meg a ...nem ez volt a kérdésem.
2019. szept. 21. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, nincs 100%-os védelem.
2019. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy visszaéltek vele?:DDDDD

Neked talán nincs szád, hogy szólj, hogy húzzon gumit, vagy képtelen vagy nemet mondani, vagy mivan?

Hibás vagy te is...még mielőtt rákennéd a másik félre..


Amúgy ha már voltál terhes, akkor feltételezem, hogy felnőtt vagy. Vagyis tudhatnád, hogy rendes szedés mellett is van egy minimális esély a teherbeesésre. Ebből kifolyólag rendszertelen szedés esetén is van, valamivel nagyobb.

2019. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Visszaéltem a fogamzásgátlóval, úgy értem, hogy így később jött meg és nem zavart bele a nyaralásba. Tesztet érdemes csinálni? Nincs rá hatással a fogamzásgátló? És az se kizáró tényező, hogy közben három hónapban megjött rendesen a megvonásos?
2019. szept. 21. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Külföldi vagy kérdező?
2019. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akik virágnyelven írták, helyettük kimondom:

Igen, főleg mivel állításod szerint gyanúsan gömbölyödsz, csinálj egy tesztet!

2019. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tehát 7+4 nap volt tabletta nélkül?
2019. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, annyi. Ez most...nem is tudom mit mondjak. Nem figyeltem semmire, borozgattam néha (egy pohár), hormonokat szedtem a fogamzásgátlókkal, most így mégis, ha baba van a dologban, mennyi az esélye, hogy semmi baja sem lesz?
2019. szept. 22. 07:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől semmi. De ha nem tartottad be az egy hetes tablettamentes időszakot akkor sajnos simán becsúszhatott, főleg, hogy már a második-harmadik tabletta után volt szex. :\
2019. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!