Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anorexias voltam 12 evig, es...

Anorexias voltam 12 evig, es ebbol kb.7 evet nem menstrualtam. Valoszinuleg nem lehet gyerekem? Jol gondolom?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rendbejöttél, lehet gyereked, nyugodj meg!
2019. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már eszel rendesen, 20 feletti a BMI, és más gond nincs, akkor lehet gyereked.
2019. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fricu1 válasza:

A szervezet képes regenerálódásra, a fiatal pláne.

Nagy valószínűséggel nem tetted végleg tönkre magad, élhetsz normális életet.

Ha nagyon aggódsz (régóta nem jön a várt terhesség), menj el fogékonysági vizsgálatra - a nőgyógyász elküld, ha kéred.

2019. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is biztatlak, és javaslom, hogy kérj egy rutin laborvizsgálatot a háziorvosodtól, és a TSH-t kifejezetten kérd hozzá, mert azt általában le szokták hagyni, mert kicsit drága. Lehet, hogy háziorvos nem is írhatja fel, csak endokrinológus. Hivatkozz depresszióra, alvászavarra, súlyváltozásra, akkor jó eséllyel beutal hozzá.


Van, hogy pajzsmirigy rendellenesség miatt nem lehet valakinek gyereke.

2019. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 évig volt anorexiás, ciklus nélkül. Aztán eltelt pár év, megházasodtam és gyerekem is lett. És nem híztam el. Most 170cm 48kg vagyok, van cikluson és eszem is.
2019. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!