Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit túlsúlyosan normális,...

Kicsit túlsúlyosan normális, ha végighúzom a kezem a bőrömön olyan mintha ilyen csomók, kis gömbök lennének alatta?

Figyelt kérdés

Nyirokcsomókra gondoltam, de most mintha minden területen érezném. Pl a hasamon, az oldalamon, a combomon és a térdem hátsó részén, a lábszáramon és a karomon is. Tehát mindenhol. 😊

A férjem szerint ezek zsírcsomók és hülyét csinálok magamból, ha ezzel megyek el orvoshoz.

Tavasszal voltam teljes vérvizsgálaton. Minden rendben volt vele.


Ezek nyirokcsomók (neten rákerestem és azt írták lehet rák is) vagy tényleg csak a zsircsomók, mert kövér vagyok?


2019. szept. 22. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol vagy sok helyen van, akkor zsírcsomók. Nézz utána interneten, hogy hol is vannak nyirokcsomók (nem olyan sok helyen mint gondolod) és ha máshol is van, akkor egyszerűen zsírt, izmot, valamilyen kötőszövetet érzel.
2019. szept. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még túlsúlyos sem vagyok, sőt, egyenesen sovány, de én is érzem mióta az eszemet tudom. :)
2019. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2019. szept. 23. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!