Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsös hasfájás, már egy...

Görcsös hasfájás, már egy hete késik és nem vagyok terhes. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete, hogy késik a menstruációm, viszont 5 napja kb érzem a hasfájást, a megduzzadt melleimet és a többi előjelet is ami előtte lenni szokott, viszont most egyszerűen nem jön meg. Szinte kizártnak tartom, hogy terhes lennék, hiszen együttlétem utoljára 1,5 hónapja volt, ahol védekeztünk rendesen, azóta volt is mensim szóval ezt nem tartom valószínűnek. Normál esetben elkezdem érezni a hasi görcsöket és utána meg is jön, viszont most már napok óta fáj a hasam és a melleim, de egyszerűen semmi, és ilyen nem volt még soha, és késni sem nagyon szokott. Kérek időpontot majd nőgyógyászhoz és csinálok is tesztet a biztonság kedvéért, de addig is, szerintetek mitől lehet? A terhességet tényleg kizártnak tartom, remélem nem valami ciszta, vagy akármilyen betegség...előre is köszönöm a válaszokat!!:))

2019. szept. 23. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:

18/L elfelejtettem odaírni.:)

Egyébként a múltkori mensimnél is 2-3 nap késés volt, de ott nem voltak ennyire durvák a tünetek.

Lehetséges hogy hormonprobléma? Vagy fogamzásgátlót kellene szedjek és az helyreállítaná a ciklusomat?

2019. szept. 23. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát így csak tényleg találgatni lehet. De az, hogy egyszer előfordult az normális. Ha ez megnyugtat mindenképp menj orvoshoz.
2019. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen végett felesleges fogamzásgátlót szedni. Főleg így, hogy nincs rendszeres szexuális kapcsolatod. Pár nap késés belefér.
2019. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!