Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elott vagyok es...

Menstruacio elott vagyok es nagyon faj az egyik mellem, es a tegnap vettem eszre hogy sokkal nagyobb mint a masik es csomokat is erzek, Varjam amig megjon a mensim es azutan menjek el? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Menstruacio utan kisebb lessz a mellem, es egyszer azt mondtak hogy mensi utan erdemes mellvizsgalatot csinalni.

De mivan ha nagyobb a baj?

Szerintetek varjak par napot a mensimre vagy menjek el holnap vizsgalatra?

Idopontom 17nap múlva lesz csak.



#mellvizsgálat #emlovizsgalat #csomok a mellben
2019. szept. 24. 12:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Sajnos csomokat is erzek, az egyik mellem nagyobb lett mint a masik, a mellbimbo is nagyobb, feher kis valadek jon ki a belõle ha pl. oldalrol megnyomom..


Nagyon nagy lehet a baj??

2019. szept. 24. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt nem is nagyon figyelgetik még önvizsgálattal sem, mert ilyenkor simán lehet, hogy a menstruáció miatt vannak "csomók", persze lehet, hogy csak akkor veszed észre, mikor menstruálsz, ezért érdemes utána is átnézni, és, ha úgy érzed, akkor elmész vizsgálatra, azt sajnos nem tudom, hogy vérzés idején mennyire örülnek neked, de szerintem nem igazán... Azt a pár napot vár ki, az a biztos, mert, ha ott van ténylegesen valami, akkor az utána is ott lesz.
2019. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is el fog múlni, de ha megnyugtat menj nézesd meg. A nőgyógyász, ha nem tudja egyértelműen a menstruációhoz kötni, akkor valószínűleg beutal mammográfiára. Nekem 3 hónappal későbbre adtak időpontot, úgyhogy készülj fel a várakozásra, de ott legalább azonnal megmondják az eredményt.
2019. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha váladék is jön ki belőle, akkor menj el kivizsgáltatni magadat.

Nem hiszem, hogy az a 3-4 nap, amíg elmúlik a menszeszed, az sokat fog változtatni, szóval szerintem próbálj meg mondjuk péntekre vagy hétfőre időpontot kérni.

2019. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!