Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szeretnek...

Fogamzásgátlót szeretnek szedni, ez hogy megy? 18L

Figyelt kérdés

Milyen vizsgálatok kellenek mert

Pár hónapja múltam el 18 és utolsó háziorvos látogatásnal mondtak hogy keressünk új háziorvost mert elmúltam 18 és a nogyogyaszom mondta (2x voltam nála) hogy menjek háziorvoshoz és ott vesznek vert meg adnak egy papirt arról hogy fogamzásgátlót szedhetek meg valami máj vizsgálat stb

De anyukámmal mentem mindig orvoshoz bármi volt de mivel van barátom hat ugye vele együtt vagyok de anyukám erről nem tud és nagyon konzervatív és a nőgyógyászrol se tud egyedül mentem..

Most keressek egy háziorvost magamnak?

Mert van meg 1 házi orvosunk attól tudok kérni ilyen papírt (a vervetelrol) vagy kell más papír is amivel visszamegyek a nogyogyaszhoz és ő is megvizsgál és felír végre egy gyógyszert?

Bocsánat ha értelmetlenül fogalmaztam 😅

Köszönöm szépen előre is❤️



2019. szept. 24. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
18 évesen a szervezetednek ez nem nagyon tenne jót.
2019. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsánat ide vagy oda,de nem értem mit akarsz
2019. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász szokott beutalni vérvételre.
2019. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El lett mondva mit kell csináljál.


Ha a te nőgyógyászod úgy kéri a vérképet, hogy a házidokid csinálja, akkor csináltasd meg a házi dokival.


Utána pedig az eredményeddel menj vissza a nőgyógyászhoz, aki ad neked egy papírt gyógyszerre. Ennyire egyszerű. Csak kell egy vér teszt, hogy nem leszed vérrögös a tabitól.

2019. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!