Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem szedni a fogamzás...

Most kezdtem szedni a fogamzásgátlót másfél hete de abba akarom hagyni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval sziasztok. Holnap megyek nőgyógyászhoz emiatt. De gyorsban annyi lenne a kérdésem hogy ma este ha be sem veszem már az baj? Röviden a történet annyi hogy másfél hete szedem de nagyon nem birom elviselni a gyógyszerbevetelt barmilyenről is legyen szó. Szeretnék más módszerrel védekezni. Így konzultálok a doktorommal erről. Nagyon kellemetlen tünetek társulnak mellé.. Persze tudom hogy ez az elején természetes de tényleg bánom hogy elkezdtem. Szóval ma este be se veszem holnap meg doki ezerrel vagy? A negatív mommenteket kérlek mellőzzétek. Még annyi hogy ma időm sem volt felhivni időpont végett így még sem tudtam kérdezni tőle hogy szedjem e még..

2019. szept. 24. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha közben éltél védekezés nélküli nemi életet, akkor ne hagyd abba. Ha nem éltél és nem is fogsz élni a közeljövőben, akkor abbahagyhatod amíg nem találsz valami megoldást rá.
2019. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi képp ne hagyd abba így csak simán!

Olvastam olyar hogy felelőtlenül hagyták abba ciszta lett belőle felzavarja a hormonokat nagyon.

Májusban hagytam abba 9 hónap szedés után. Akkor a nőgyógyász azt mondta : szedd végig azt a levelet amit elkezdtél, és a 7 napos szünet végén nem kell új levelet szedni, hanem el se kezded.

Szóval beveszed a 21 tablettányi levelet. Aztán nem szedsz többet!

De ha nem vagy benne biztos, ajánlom a nőgyógyász felkeresését.

Tilos a levél közben abba hagyni! Remélem nem írtam későn (1 kimaradt tabi elofordul de holnap vedd be 12 órán belül ha ma már kihagytad. plusz este ugye szokásos időben és meg szedd végig)

2019. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!