Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezdjem el szedni az új...

Mikor kezdjem el szedni az új fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

3 hónapig ditinell-t szedtem, de most kaptam jangee-t. A ditinell-nél 4 napos a szedési szünet, a jangeenál pedig 7. Most a mensi harmadik napján vagyok. Az a kérdésem, hogy akkor most a jangee-t az 5. napon, vagy a 8. on kezdjem el szedni?

Nemtudom lehet e belőle valami zavarodás.



2019. szept. 26. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Saját logikámmal az ötödiken kezdeném, és óvszert is használnék az első levélnyi idején.
2019. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tévedésből se olvasd el az új fogamzásgátló tabletta mellé csomagolt cetlit!


"Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

Ha egy másik kombinált hormonális fogamzásgátlóról (kombinált orális fogamzásgátló/COC), hüvelygyűrűről vagy transzdermális (fogamzásgátló) tapaszról vált át

Elkezdheti a Jangee filmtabletta szedését a korábban használt fogamzásgátló utolsó aktív (azaz az utolsó hatóanyagot tartalmazó) tablettája bevételét követő napon, vagy legkésőbb az előző tabletta tablettamentes időszakát követő napon (vagy a korábbi fogamzásgátló utolsó inaktív, hatóanyagot nem tartalmazó tablettáját követő napon). Hüvelygyűrűről vagy tapaszról való áttérés esetében kövesse orvosa tanácsát."

2019. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Elolvastam köszi.
2019. szept. 27. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mit nem értesz?
2019. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már minden világos csak amiatt volt bennem kétely, hogy máshogy kell szedni a kettőt, de már elolvastam újra
2019. szept. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!