Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen sűrű folyások mellett...

Ilyen sűrű folyások mellett lehet egészséges nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen folyásos kérdés van, csak ezért kérdezem
2019. szept. 26. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Hogy mi van?

Ha arra gondolsz sokaknak van folyasa es emelett elnek e ezek nemi eletet...jaja hat altalaban a folyast is amiatt szedik ossze.

Ha sűrű folyasa van valakinek hat azzal nem gusztusos a nemi elet az inkabb menjen azonnal nogyogyaszhoz.

Ha ugyanannak az egy embernek surun van visszatero folyasa, akkor valoszinu a parja fertozi vissza valamivel vagy nem vigyaznak a higieniara.

2019. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Akinek sűrű folyása van, az mindenképp menjen nőgyógyászhoz, mert nem egészséges.
2019. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Minden nőnek van "folyása", így tisztul a hüvely, sőt cikluson belül különböző állagú. Azért van sok kérdés, mert nincs viszonyítás, nem egyértelmű, hogy mi a rendellenes.
2019. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak "okosok" akik azt mondjak a mindennapos folyas normalis.

Nem, nem normalis. Valoban igy tisztul a huvelyunk, de ha valakinek annyi folyasa van minden aldott nap, hogy tisztasagi betet szukseges az mar nem normalis..

Volt, hogy nekem is minden nap kellett a tisztasagi, nogyogyasszal megnezettem magam, elmondtam neki, gyulladast talalt. Kezelt, azota egyaltalan nem szukseges egyszer sem a tisztasagi betet! Folyasa van mindenkinek a tisztulas miatt, de a mennyiseg, szin , szag, allag nagyon fontos kerdes.

Lepontoztatok az elottem irokat, pedig igazuk van.

2019. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen lehet
2019. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!