Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a fogamzásgátló tabletta 7 napos szünetében előbb jelentkezik a megvonasos vérzésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 1,5 éve szedek fogamzásgátlót, 4. hónapja egy más típusút mint eddig. Mindig az 5. tabi mentes napon jelentkezett a megvonasos vérzés, de az elmúlt két hónapban a második nap. Mitől lehet ez? Baj?



2019. szept. 28. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a másfajta gyógyszer miatt, de nőgyógyászodnál kérdezz rá, az a biztos :)
2019. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszerváltás okozhatja. Illetve ha nem szívódik fel rendesen a tabletta, nekem legalábbis már volt ilyen. De stressz is kiválthatja.
2019. szept. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!