Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell orvoshoz fordulni?...

Mikor kell orvoshoz fordulni? Valtozokor!

Figyelt kérdés
Valtozokorban vagyok. Par eve rendetlenkedik a menszeszem,kezdetben kethetente volt meg aztan meg 3-4 havonta. Februarban 5 napos volt de csak gyengen es fel evig nem jelentkezett. Mar azt hittem,hogy vege de fel ev utan ismet megjott es eletembe eloszor 10 napig tartott. Majusban voltam rakszuresen. En Angliaban elek es itt a rakszures csak kenetvetelbol all. Nincs ultrahang es mas egyeb vizsgalat amig nincs panasza a betegnek. Olvasgattam orvosi oldalakat es a legtobb helyen azt irjak,hogy ha egy ev utan megjon a verzes a valtozokorban akkor azonnal orvoshoz kell menni.Viszont olyan oldalt is talaltam ahol fel evet irnak. Most akkor fel ev vagy egy ev? En pontosan fel ev utan menstrualtam ismet. Ti hogy tudjatok ezt? Nalatok hogyan zajlott az utolso idoszak a valtozokorban?
2019. szept. 29. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hány éves vagy?
2019. szept. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
48 leszek hamarosan.
2019. szept. 29. 06:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem tudom, én férfi vagyok, csak sosem tudtam mennyi a változó kor. Azt hittem 50 felett. A Fehér Anna színész 50 felett szült.
2019. szept. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy, hogy 2015 ben volt hogy kimaradt 1-2 hónapra, decemberben még megjött,de utána teljesen elmúlt,azóta se jött meg.Én egy évet tudok, hogy ha addig kimarad, és utána megjön, nem jót jelent...
2019. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.as ne haragudj, de férfiként miért olvasgatod a nők egészsége témakört,és válaszolsz, amikor lövésed sincs a témáról???


Csak kérdezem...

Én se olvasom a foci,stb témakört, mert érdemben nem tudok hozzászólni, és nem is érdekel...

2019. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
#5! Miért ne olvashat á?! A nőgyógyászok többsége is ffi, mégis többen ragaszkodtok hozzájuk, mint a nőkhöz! Itt legalább megtud 1-2 dolgot a nők "működésével" kapcsolatban. Az, hogy téged nem érdekel a foci, csak egy dolog, érdekel helyette más.
2019. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Amugy nem tudom,en ferfi vagyok"

Ez a hsz. mindent elmond,erdemi valaszt nem tud adni,( gondolom nem nogyogyasz)de azert ir valamit...


Tolem irkalhat,de gondolom a kerdezo nem ilyen valaszokat var...

2019. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átlag 45 év felett jöhet a változókor, a férfinak írom. De ez egyénileg változó, van akinek 50 felett, van akinek már 35 évesen. Ilyenkor is teherbe lehet esni, sőt, sokan pont ebbe a hibába esnek bele, mert 1-2 hónapig nincs mensi, azt hiszik,már nem kell védekezni, közben meg még lehet peteérés. Apukám így lett.
2020. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!