Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecen nőgyógyász?

Debrecen nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyetemista vagyok Debrecenben. Még nem voltam nőgyógyásznál, viszont ideje lenne elmennem fogamzásgátlással kapcsolatban. Ismertek olyan jó nőgyógyászt Debrecenben(!!) aki akár az elkövetkezendő 3-4 napban fogadna? Főként tb-támogatásos orvosokat keresnék, nem igazán van most keretem arra, hogy magánúton menjek nőgyógyászhoz, de természetesen belefér, ha nincs más megoldás.

Eredetileg szerettem volna a Kenézy Gyula kórházba menni nőgyógyászhoz, de elég rosszakat hallottam az ottani állapotokról és betegfogadásról/kezelésről. Egyébként ott fogadnak nem helybéliként? Azt hallottam, hogy ez a kórház az egyetem kórháza, ahová az egyetemistákat fogadják.

Szűz vagyok még, ezért fontos lenne számomra, hogy az első orvosom megértő legyen, kedves és közvetlen, őszintén tudjak vele beszélgetni. Tudom, hogy mindenkinek más a szimpatikus ember. Olvastam már Aranyosi doktor úrról jókat, viszont nem derült ki számomra, hogy fogad-e magánúton kívül.



2019. szept. 29. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Aranyosi rendel az Otiban a Bethlen utcán, TB támogatott a rendelés. Viszont nem tudom mennyi időbe telik, mire ott sorra kerülhetsz. Magánúton hamarabb fogad, és szerintem nem vészes az ár sem.
2019. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!