Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 25 hetes terhesen nagy gond?...

Albatros17 kérdése:

25 hetes terhesen nagy gond? Tanacs💚?

Figyelt kérdés
25hetes terhesen gond ha napi 1x2x erzem csak baba mozgását? És azt is elég gyengén semmi olyan nagy mozgás mint amiket itt olvasok. Ez jelent valami rosszat a babára nézve?koszonom

2019. szept. 30. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi hetesen en sem ereztem allandoan, azt hiszem a 27-28.hettol volt az, hogy egyfolytaban ereztem. Sot! Most ugrik be h 24-25 hetesen 1x a korhazba is bementunk ejjel, mert nagyon megijedtem, amiert nagyon gyengen ereztem. Megnyugtattak, h minden ok. Testalkatod milyen? En eleg parnazott vagyok hastajekon, lehet h ezert sem ereztem annyira intenzivnek, csak az utolso trimeszterben kb.

Ha felsz, vegyel egy baba szivhang hallgatot, azzal otthon is ra tudsz fulelni, de ezen kivul a dokidnal is kerdezz ra, hivd fel v vmi, hatha csinalnak nstt. Nyugi! :)

Az en babym mar 1 eves mult, makk egeszseges hala Istennek 🙏❤️🌺 nalatok sem lesz semmi baj!

2019. szept. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ :) ❤️
2019. szept. 30. 07:09
 3/3 anonim válasza:

22. hétben vagyok, minden nap érzem a mozgást akkor, ha nyugalmi állapotban vagyok. Tehát ha naponta 4x fekszem le pihenni és a baba pont ébren van, akkor 4x érzem, de ha egész nap nincs lehetőségem elnyúlni akkor én se érzem csak este. Viszont azt nem mondhatnám, hogy ha érzem akkor gyengén. Olyankor egyértelműen és határozottan érzem a mozgást. Nem vagyok vékony, izmos a hasfalam is, ultrahangon is mindig odaírják, hogy rossz látási viszonyok :)

Azt hiszem eljön az az idő, amikor majd számolni kell a magzatmozgást, hogy egy óra alatt mennyi, na akkor már lesz jelentősége a mozgás hiányának vagy gyengeségének, de addig szerintem semmi gond.

2019. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!