Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van vkinek frissen diagnosztiz...

Van vkinek frissen diagnosztizalt petefeszek cisztaja?

Figyelt kérdés
Par napja 5cm es egy rekeszes funkcionalis cisztat talaltak rutin vizsg kor. 3 ho utan kontrol? Van vkinek hasonlo problemaja? Mi tortent? Koszonom!

2019. szept. 30. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1hónapja hasi UH-n vették észre hogy cisztám van. A nőgyógyászaton megerősítették,hogy van ott egy 37mm-es valami. Ugyan úgy 3hónap múlva kontrol,de 1hete voltam megint egyéb okok miatt nőgyógyászaton,ahol már nem volt meg.
2019. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt. Volt vmi tuneted ezalatt? Menses pontos rendszeres volt?
2019. szept. 30. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi tünetem. A mensim rendben megjön.
2019. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nekem nem tudom miert 16.napra jott meg szokatlanul hamar es neha faj a cysta oldalan. Mi lehet ez?!
2019. okt. 1. 01:08
 5/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem is egy ekkora, sőt kicsit nagyobb cisztát talált a doki júniusban. Megijedtem persze, de a doki megnyugtatott, hogy szerinte a gyógyszertől jó eséllyel felszívódik, s nem kell műteni. Norcolutot kaptam, szerencsére 6 hét múlva, amikor voltam kontrollon, elmúlt a ciszta.

Volt egy kisebb menstruációs zavarom is (vérezgetés menses előtt egy héttel), azt viszont sajna nem hozta rendbe.

2019. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Verzes csitul, penteken nezik meg UH al ujra.
2019. okt. 1. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Én testgyertyáztam, és aloe vera gélt ittam. Az első kontrollon, már kisebb volt, aztán felszívódott. Azt nem tudom, hogy a házipatikám miatt-e?
2019. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 cm, azért mentem el nőgyógyászhoz, mert 2 hetet késett a menzeszem - és nem vagyok terhes - egyébként meg idáig teljesen normális, pontos volt.

Norcolutot kaptam, engem 1 hónap múlvára hívott vissza, nagyon remélem, hogy felszívódik...

2019. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok nagyon koszonom az uj commenteket. Voltam ma es sajnos meg megvan. Bekerult a Douglas uregbe ahol talan nem csavarodik meg

.Az orvos szerint a verzes kozti volt,tehat nem normal mensi ezert nem is mehetett el a cysta. En viszont Duphastont kaptam amit holnap kezdek 10 napig es utana 10 napban kene rendes nyalkah lelokodeses verzesnek lennie ami talan segit. Szedett vki Duphastpnt valaha mellekh varhato? Spha nem szedtem hormont. Koszonom

2019. okt. 4. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:
En szedtem 5 napig duphastont, utana megjott a menzeszem, 9. napnal jarok es meg mindig tart. Este megall, masnap delben ujra indul szuro fajdalommal. A dokim szabadsagon van hetfoig, ugyhogy nem tudom, hogy ez azt jelenti, hogy urul a cisztam, vagy valami gond van.
2019. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!