Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meforal 500 mg ot szedők...

Meforal 500 mg ot szedők válaszoltok?

Figyelt kérdés
szept 24 én írta fel az orvosom jövő év február 4 én kell visszamenjek addig kell reggel 250 mg este 250 mg ot szednem. PCOS-s vagyok, mint kiderült. Gyerekre vágyunk a párommal, azt mondta a doki hogy ha addig teherbe esem akkor is menjek vissza, de erre mennyi esély van ekkora dózistól? mindenkitől azt hallom, hogy fokozatosan emelték az adagot nekik, nekem meg 4 hónapig ugyanannyit kell szedjek. Ki mikor mennyi idő után esett teherbe?
2019. szept. 30. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz én 3x 500at szedek, de azért mert az inzulin értékekhez szokták állítani a gyógyszert, ha neked nem magas annyira, akkor elég lehet a kevés, hogy helyrerántsa a dolgokat. Mellette diéta és sport megy? Mert anélkül nem ér semmit, csak mellékhatásaid lesznek, tapasztalatból mondom, illetve terhesség alatt sokkal nehezebb lesz az egész.

Valóban, felépítéssel kell szedni, tehát az első két héten te is jobban jársz ha csak este veszed be a 250-et. Majd ha bírod, akkor mehet reggel is a 250.

2019. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit diétáról, sportról a doki, csak hogy szedjem és februárban találkozunk. Milyen mellékhatásokat okoz?
2019. okt. 10. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!