Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Eloszor is leszogezem hogy nem megyek orvoshoz inkabb a halal

Egyszer volt ilyen bajom de az 1 het alatt helyre is jott anyukam apolono es o adta a piros ecsetelot az helyre is hozta

Most viszont rengeteget kentem mert mononucleosisom van es a sok antibiotikumtol megint elkezdett viszketni egni stb a huvelyem es korulotte is be is kentem kb 3 napig folyamatosan jobb lett abbahagytam a kenegetest masnapra megint viszketni kezdett de voros is lett korulotte meg a huvelynyilasnal is ego viszketo erzes van

Sebes lett elkezdtem kenni exoderillel egy fokkal jobb lett de ugyan ugy sebes es ego voros

Anya mondta hogy kezdjem el kenni betadinnel elkezdtem masnapra jobb lett de mostmar hamlik is tovabbra is faj voros es viszket ,eg

Az lenne a kerdesem hogy van e olcso termek amit tudnek ra hasznalni hogy helyre jojjon? A sebek kezdenek helyre jonni mert kentem ra egy jo zsiros hamosito kremet

Semmilyen folyasom nincs egyebkent

Kerlek ne bantsatok nagyon idegesit mar

Nem fogok orvoshoz menni inkabb akkor maradjon igy ha mas megoldas nincsen

Kezdjem el megint hasznalni a piros ecsetelot? Csak kevesebb mennyisegben? Mit tegyek?



2019. okt. 1. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Ayyád ahoz képest hogy ápolónő, olyan buta mint a se**em. Sőt, a se**em okosabb nála. Nincs más mód, csak az hogy orvoshoz mész. Semmitől nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz. Erre vényköteles gyógyszer kell. Megpróbálhatod a Canesten combit, tehát kúp, plusz kenőcs, de nem 3 napig kell kenegetni, hanem 14-ig. Ha nem lennél te is buta tudnád, mivel elmentél volna orvoshoz. Ha nincs szerencséd és ez nem mulasztja el, akkor boldog szenvedést. Majd ha 22 évesen azt mondják, hogy bocs nem lehet gyereked, mert elbactad ezzel a hülyeségeddel, már máshogy fogod gondolni.

Ahhoz képest meg hogy anyád ápolónő, kísérletezged hülyeségekkel a asaját gyerekén. Szerinted a baktériumokat és a gombákat a hüvelyedből, mert hogy ott vannak, hogy fogja a gyulladás csökkentő kenőcs és ecsetelő megölni? Meg a hámosító? Elég egy tökkelütött a családotokba, ne legyél te is az.

2019. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
A Betadine, amit anyukád ajánlott sokféle dologra jó, ne hagyd abba, naponta 2-3 alkalommal használd. Illetve ha a tünetek elmúlnak is tovább 1-2 hétig. Ha 3 napig kezelted, az nagyon kevés, ezért tért vissza a probléma.
2019. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Hál'istennek az embernél is létezik a természetes szelekció ezek szerint! :D
2019. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Gyógyszertárban tudsz vény nélkül venni Canesten Kombit. Ebben van hüvelytabletta és krém is. De még mindig inkább jobban járnál, ha nőgyógyászhoz mennél. Hány éves vagy? Fel nem foghatom, hogy anyád is ápolónő létére nem zavart még el téged nődokihoz. Sok esze lehet, meg neked is.
2019. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Kettes, igen ezek szerint vagy orvos vagy, aki vette a diplomáját, vagy csak simán bolond aki osztja az észt. Valószínűleg nem betadineos hüvelykúpot szerzett be neki az anyja, amit 10 napig vagy tovább kell használni, tehát ergó adtak egy pofont a sz**nak. Sőt, én már kaptam direkt erre való hüvelykúpot és képzeld el, nem múlott el tőle a bajom. Ergó nem mindenre jó csoda szer. Ahelyett hogy támogatod ezt a szegény kislányt a hülyeségben, küldenéd inkább orvoshoz.
2019. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Anya nem hulye csak folyton velem kell foglalkozni mar 3 hete beteg vagyok orakat ulunk a korhazban nem tehet arrol hogy nem akar meg egy problemaval megint orakat varni

Ne bantsatok anyat kerlek

Nem megyek orvoshoz neztem a canestent nincs ra penzem mas megoldas nincs akkor igy maradt kesz

Azert koszonom akik nem szedtek le a fejem

2019. okt. 1. 18:47
 7/19 A kérdező kommentje:
De akkor multkor miert jott helyre a piros ecsetelotol?
2019. okt. 1. 18:50
 8/19 anonim ***** válasza:
5-ös Nem vagyok orvos, de elolvastam amit írt. Nem megy orvoshoz. Nincs folyása. (Gondolom van) Tehát a Betadine gombás, és bakteriális fertőzésre is jó, vény nélkül kapható. Létezik hüvelykúp, krém és folyadék is. Miért nem *aszogatod azokat, akik szerint a Canesten Kombi a megoldás, akik már a gombát is diagnosztizálták, holott lehet, hogy a gyógyuló sebek viszketnek.
2019. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nincs folyasom egyaltalan es a betadintol jobb lett

A sebek egyre kisebbek azokat is kezelem mar csak oldalt viszket meg hamlik

2019. okt. 1. 19:01
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Viszket neki ember, nem érted? Fertőzése van igen, de nem Betadine hüvelykúpot kapott (mert az VÉNYKÖTELES) hanem egy nyamvadt ecsetelőt. Hogy öli ki a hüvelye felső szakaszából az szerinted a gombát, baktériumot, egysejtűt, ha kívülről kenegeti magát??? Én kaptam már betadionos hüvelykúpot, de rajtam pl még az sem segített. Erre te bátorítod a kislányt hogy jó lesz az. Amikor még egy nyamvadt canestent sem tud venni, az anyja meg nem fizeti neki. Szép is család mondhatom. Akkor meg maradj úgy, majd amikor az osztályban sem tudsz megülni egyhelyben mert úgy viszketsz a többiek meg kibeszélnek, remélem élvezni fogod azt a szégyent.
2019. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!