Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet valaki ilyen hogy...

Hogy lehet valaki ilyen hogy ezt nem érti meg?

Figyelt kérdés

Ma suliba átáztam és egesznap a véres nadrágban kellett ülnöm mert nem engedett haza a tanár. Én nem értem hogy lehet valaki ilyen.

Nem tehetek róla hogy átáztam így is 2 óránként cserélek nem tudom hogy áztam át.


2019. okt. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk biztosan jelezném az igazgatónál. Ilyen tapló nem lehet valaki.
2019. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor fordult elo ilyen, engem haza engedtek. En is egyből szóltam volna az igazgatónak vagy felhívtam volna a szuleimet.
2019. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tanár egy őstulok. Nő a tanár legalább? Mert akkor az még gonoszabb dolog, de persze egy férfitől is. Nagyon sajnálom h így jártál.
2019. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nő. Mindig azt mondja hogy így is sokat hianyzunk mindig, alig járunk iskolába csak lógni akarunk ... Jó vannak ilyenek az osztályba de én mindig ott vagyok csak akkor hiányzok ha beteg vagyok.
2019. okt. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!