Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra urán hüvelyg...

Antibiotikum kúra urán hüvelygomba? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Múlt héten fejeztem be az antibiotikum kúrát, szedtem probiotikumot is, de a vége fele éreztem (kb. az utolsó napon), hogy kezd viszketni ott lent, ezért másnap vettem egy csomag vitagyn c-t, hogy megelőzzem a fránya gombát. Most tartok a 3. napnál, de sajnos a gomba "beelőzött". A problémám az lenne, hogy nem hiszem, hogy csak a vitagyn c legyőzheti a gombát, viszont már végig kell gondolom szedni, a betegtájékoztató meg azt írja más hüvelykészítményt (jelent esetben mondjunk canestent) nem lehet egyidejűleg szedni. Most várjam meg a vitagyn c kúra végét és vegyek egy canestent, vagy gyorsan váltsák canestenre? Pls help, utálom a gombát, és gyorsan le akarom tudni:(.


20/L



2019. okt. 1. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így antibiotikum után és speciális kenőcsöt kaptam rá az orvostól és utána nem szedhettem többé olyan erős antibiotikumot. Te is menj vissza a dokihoz.
2019. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz nőgyógyászhoz menni, válts át Canestenre! Utána folytathatod a Vitagynt.
2019. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!