Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg fog vizsgálni...

Szerintetek meg fog vizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Azért megyek orvoshoz, mert több, mint három hétig nem jött meg. Mikor időpontot kértem, két hete késett és féltem/félek, hogy cisztám vagy valami ilyesmi van. Azonban időközben megjött és holnap lesz a menstruációm utolsó napja. Nem hívtam fel az orvost, mert így is alig tudtam hozzá időpontot kérni és már annak is örülök, ha beszélhetek vele a gondomról, de persze a legjobb lenne, ha megvizsgálna. Utoljára rákszűrésen amúgy februárban voltam. Szerintetek meg fog vizsgálni? Attól féltem, hogyha felhívom még várhatok vagy két hetet és a munkahelyemen is direkt szabit vettem ki és már nem akartam variálni. Szerintetek?
2019. okt. 1. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Meg. Sem a vizsgálatnál...sem pl. a szexnél, nem gond a vérzés.
2019. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvan, akkor nem tud megvizsgálni.
2019. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kérsz vizsgálatot, akkor igen. Menzesz alatt is meg tud nézni pár dolgot (tapintásos vizsgálat pl.), főleg, ha már gyenge a vérzés.
2019. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!