Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra mit vehetnék vény...

Felfázásra mit vehetnék vény nélkül ami hatásos?

Figyelt kérdés
Sokadjára térnek vissza a felfázás tünetei az elmúlt pár évben és kezdem nagyon rosszul érezni magam emiatt. Eddig monural port kaptam ami mindig segített, de ha van rá lehetőség most nem mennék el az orvoshoz újra mert tegnap is voltam, számomra kellemetlen hogy megint mehetek vissza valamivel és tegnap ezzel kapcsolatban még semmi bajom nem volt. Van esetleg olyan vény nélkül kapható gyógyszer erre ,ami nektek hatott? 18/L

2019. okt. 2. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem torokra Tantum Verde, Strepsils, ezeknek van spray meg szopogatós cukorka változata is.

Összetevőket nézd át, nem vagy -e allergiás valamelyikre.

Ha ilyen makacs a fertőzés, nem lehet hogy valami visszatérő fertőzésről van szó? ...

2019. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszulát vegyél és szedd minden nap
2019. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

Felfázára török tabletta? :D

2019. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na én is hülye vagyok már. Torok tabletta
2019. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elnézést, a ketegóriát nem néztem, sajnos. :-(
2019. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs


De

1 ha sűrűn felfázol, annak oka van—> meg kéne látogass egy urológust

2 napi min 4 l folyadék és min 4-5 GRAMM C vitamin enyhe fertőzés esetén hatásos lehet (tőzegáfonya kapszulában is a C vitamin a hatóanyag). - megelőzésre pedig napi 2 gramm C vitamin, de ha vesekőre hajlamos vagy, akkor ezzel vigyázni kell

2019. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
D-mannose, ha e-coli okozza.
2019. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!