Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól lehet egyedül...

Hány éves kortól lehet egyedül nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Anyámmal nem túl jó a kapcsolatom, így nem szeretném hogy velem jöjjön. A legideálisabb fogamzásgátlási megoldást szeretném megkeresni az orvossal.

2019. okt. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
14+
2019. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%

18 év alatt. Viszont ha rendes, akkor nem csinál ügyet belőle. Átérzem amúgy, nekem 17 évesen bejött és premier plánban végignézte. Plusz el is beszélte az összes kollégájának, a fél falu tudta, hogy nőgyógyásznál voltam.


Viszont 22 évesen elmentem magam, nem akartam a megjegyzéseit. A kollégája pasija meglátott a buszon, beköpött és elkaptak... Undorító... Képes lett volna beülni velem az orvoshoz és előadni a szövegét neki, nintha 12 éves lennék.


De kétlem, hogy az enyémnél durvább anyád legyen, szerintem elmondhatod. Vagy nagyobb testvér, nagynéni esetleg? Attól is függ, hogy mit akarsz, egy gombára simán felír valamit, de fogamzásgátlót nem biztos 18 év alatt, azért az komoly dolog. Nálunk ki is van írva. Meghát a magánorvos nem is kevés pénz, de ott jobban elnézik szerinten.

2019. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
14 éves kortól mehetsz egyedül.
2019. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gömbicica ***** válasza:
46%

jó dolog, hogy előrelátó vagy!

DE!

egy fogamzásgátló tabletta azért nem cukorka.

Lehet, hogy ugy belexarik az egész hormonrendszeredbe, hogy életbe nem jössz rendbe. Bonyolult egy szerkezet az ember!!! ezt ne felejtsd el! Főleg 18 év alatt, mikor még minden alakulóban van.


Egy éjszaka sem ér ennyit!!!! De 10 .... sem.


Szóval nagyon jól gondold meg!

MEgjegyzendő, hogy ha bármi gondod lesz, akkor kit fogsz felelősségre vonni majd?

Hát a nőgyógyászt aki képes volt Neked felirni. És még neked fog feljebb állni!


-egyébként nem tudom ? éves kortól irják fel hivatalosan-


Ha a partner (??) részéről elvárás netán, akkor gyorsan hagyd ott!

Egyáltalán miért nem tudja ő megoldani ezt a problémát????

Neki sokkal egyszerübb, és nincs egészségügyi kockázat.


Vagy ennyire önző?


bocsánat :(

2019. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Ez érdekes, aakkor nálunk miért van kiírva, hogy 18 év alatt csak szülő mellett látnak el és írnak fel gyógyszert?
2019. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gömbicica ***** válasza:
68%

gondolom azért, mert akkor a szülő a felelős, ha bármi gond adódik. Doktor mossa kezeit! Ő nem akarta, de a szülő erősködött.

Talaljon már egy kiskoru, ha már egyszer ugy döntött ahogy, más megoldást!

És xar dolognak tartom, hogy mindig a nőnek kell problémát megoldani.

Jaaaah hogy kabátba nem kényelmes??? sory.

A nőnek sem leányálom az élete, ha problémával kell szembenézzen.

2019. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!