Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség? (többi len)

Segítség? (többi len)

Figyelt kérdés

Helló lenne egy kèrdèsem szeptember 30dikán voltunk együtt a párommal és nem vèdekeztünk mivel szeretnènk már egy babát mennyi időt kell várnom hogy terhességi tesztet csináljak?

Nagyon szeretnènk már egy babát remèlem sikerülni fog.



2019. okt. 3. 05:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szeretnél babát, olvass utána a női szervezet működésének. Ciki úgy gyereket vállalni, hogy közben semmit nem tudsz a saját tested működéséről. Minden információ 2 kattintásra van tőled.
2019. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%

Szia 😊

Ma még nagyon korai lenne tesztelned, még egy hét sem telt el azóta. Bár sosem voltam terhes, de a legelső tünet úgy tudom az lesz majd, ha nem jön meg a menzeszed, hamarabb nem érezhetsz semmit, és felesleges tesztelni is. Várd meg a nemvárt napját, s ha késik akkor nyugodtan tesztelhetsz szerintem 😊

Viszont ha most kell megjöjjön a napokban, olyan is előfordult már hogy ha későn történik a fogantatás, akkor még a mostani menzeszed is megjöhet bár ez nem törvényszerű.

Szóval a lényeg, minél később tesztelsz annál jobban mutatja, szerintem várj vele még minimum 3-4 hetet.

Drukkolok hogy összejöjjön 😊

19L

2019. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen remèlem sikerül fog puszi 😊
2019. okt. 3. 13:13
 4/4 momoka 2002 ***** válasza:
Eloszor is a teherbeesesre csak par nap all rendelkezesedre egy ciklusban,megpedig ovulacio elott es aznap. Azutan 14 nap es kimutassa a teszt.
2019. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!