Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha már kêt hete...

Mit tegyek ha már kêt hete késik a menstruációm? Valami módszer, praktika, amitől megjöhet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 9 éve menstruálok. Legutóbb két éve késett ennyit, de akkor sem jöttünk rá az okára. Nem élek nemi életet, szóval nem igazán lehetek terhes. Utolsó az augusztus 19-én jött meg, tehát szeptember 19-24 körül kellett volna megjönnie. Azóta semmi, egyik reggel azt hittem na majd most, mert ugyanúgy görcsöltem, ám kezdem furcsálni. Volt három pánikrohamom, pajzsmirigyes és vashiányos is vagyok, fogamzásgátlót nem szedek. Egész héten stresszeltem, készülök a nyelvvizsgára, nem tudok aludni. Ezek ellenére sem kéne ennyit késnie (szerintem). Vérvételre megyek jövőhéten, de tiszta stressz vagyok hogy milyen eredményeim lehetnek.


Viccen kívül, a közös törölközőhasználattól (rossz szokás) lehet hogy egy sperma "felkúszott"? Lehet hülye a kérdés de már mindenre gondolok... Tesztet nem merek csinálni, mert faluban úgy száll a pletyka, hogy mindenki tudna róla, hogy én tesztet vettem a kisboltban. Valami ötlet?



2019. okt. 3. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a teszt, ha nem élsz nemi életet. A stressz, illetve ha vérszegény vagy okozhat ilyet.
2019. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A stressz, a pánik és hasonlók miatt simán késhet, ami miatt természetesen még jobban stresszelni fogsz.

Igyál vörös bort, gyakran keveset, nekem az segített vérszegénység vashiányra. Ebéd és vacsi után egy egy deci minimum, de persze túlzásba se vidd.

Ne stresszelj, ha biztosan tudod hogy nem lehetsz terhes felesleges a teszt. Inkább más van a háttérben... ciszta vagy bármi. Menj orvoshoz és nyugodj meg!

2019. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!