Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem egy másik nőgyógyászh...

Elmentem egy másik nőgyógyászhoz, mert akihez szoktam járni nehéz időpontot szerezni. Mondjam-e meg neki? Ti szoktátok váltogatni az orvosokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy együgyű kérdés, csak rosszul érzem magam mert tényleg segítőkész az orvos. Viszont gyors recept kellett ezért mentem el a másikhoz. Vannak kisebb gondok a gyógyszerrel így valahogy csak kellene mondanom.


Ti szoktátok váltogatni az orvosokat? Ha visszamentek hogyan reagálnak?



2019. okt. 4. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gond van azzal, amit az új orvos felírt ->ahhoz menjél vissza! És járj ahhoz ezentúl, nem kell semmit mondani a réginek, tudja, hogy átnyergeltél.
2019. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En megmondanám neki az igazat az okot is,hogy miért mentem másikhoz.En szoktam váltogatni az orvosokat,ha valami miatt nem bizok benne és egy másik szájából is ugyanazt akarom hallani.A nyugalom érdekében.
2019. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A régit nem akarom leváltani, mert szerintem eddig ő a legjobb. Csak az időpontjai hamar betelnek azért mentem másikhoz. Ő viszont nem volt a legszimpatikusabb mert csak egy dolgot bírt fújni.
2019. okt. 4. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Jártam már így, az én dokimnak nem volt időpontja, nagyon sürgős volt, bementem sztkba. Legközelebb vittem a saját régi dokimnak a papírt, hogy tudja mivel kezeltek és mit adtak. Semmi rossz érzés nem volt, azóta is a régihez járok (bár, kimondottan meg voltam elégedve az sztkval is, ajánlom is őt bárkinek)
2019. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!