Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki használt már ladeering...

Van aki használt már ladeeringet? Azaz hüvely gyűrűt?

Figyelt kérdés

Holnap kell felhelyeznem ez lesz az első alkalom.

Sajnos tablettát nem szedhetek úgyhogy marad ez. Olyan kérdésem lenne ahhoz aki már használta vagy használja hogy mennyire nehéz felhelyezni illetve levenni? A párom aktusnal érezhet e belőle bármit is? Illetve hogy még menstruálok, tampont használhatok attól független hogy fent van a gyűrű?

Kicsit rá vagyok parazva hogy minden okes legyen.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2019. okt. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem szedhetsz tablettát? Ugyanúgy hormonos a kettő.

Amúgy feltenni nekem egyszerű volt elsőre is, és szex közben sem szoktuk érezni.

Használhatsz egyszerre tampont és gyűrűt.

2019. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Laktóz érzékeny vagyok és a fogamzásgátló készítmények tartalmaznak laktózt, ezért nemtudok sajnos tablettát szedni.

2019. okt. 4. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaaa, értem.
2019. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első jól leírta. Nekem is könnyű volt feltenni és levenni is, de tamponcserénél oda kell figyelni, ki ne rántsd azzal együtt. Szex közben sem volt rá panasz partnertől :) De a betegtájékoztatóban leírják, hogy mennyi időre veheted ki biztonsággal, ha esetleg a te párodat mégis zavarná.
2019. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Használom mostmar és tényleg nagyon jó. Minden téren tökéletes 👌🏼
2019. okt. 7. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!