Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kevésbé márkás betétek...

A kevésbé márkás betétek (Andi, Sintia, stb. ) mennyire jó minőségűek? Van aki ilyet használ vagy próbálta?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első két nap erősebb, utána már gyenge vérzésem van. Olyankor már ilyen olcsóbbakat használok. Lehet, csak én próbáltam rosszat, de szerintem elég gagyik. Gyenge vérzéshez jó, szárnya is van, de ha véletlenül mégis jobban megtelik, akkor 0 komfortérzetem van. Próbáld ki, párszáz forint egy csomaggal, sokat nem veszíthetsz.
2019. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most lidliset(onnan a legolcsóbb nem rémlik a neve) használok, kicsit vékony de egyébként semmi bajom vele, 20 van egyben sszóval a vastagság sem igazán probláma szerintem

De használtam már egyszer egy 200 forintosat is a nevére már nem emlékszem, csak arra hogy imádtam de azóta se találtam meg újra

2019. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én A LIDL-ben kapható Siempre tisztaságit és tampont használom elég régóta és teljesen meg vagyok elégedve ezzel a márkával. Olcsó és nagyon jó. A tampon nedvszívó képessége tökéletes a tisztaságiból pedig kétféle van, hagyományos fehérneműhöz és tangához is. Ilyen márkájú betét nem is tudom, hogy van-e. ANDI tampont is használtam, az is nagyon jó volt és régebben, amikor betétet használtam, akkor sem mindig az Always-t vettem. Tapasztalatom szerint az olcsóbb betétek és tamponok nem rosszabbak, csak nem kell 2-3-szor annyit fizetni a márkanévért.
2019. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Auchanba kaphato lila szinu vastag es hosszu betetet hasznalom mindig ejjel nappal.olyan vastag mint egy pelus de biztonsagerzetet nyujt.szoknyaval hordva nem latszik at a vonala mint gatyan
2019. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Andit már próbáltam, elég vacak, mit ne mondjak. A nem márkás betétek közül nagyon ajánlom a tescosat (ProFormula) meglepően jó minőségű betét, ahoz képest, h olcsó.


Én sok betétet próbáltam már, de én inkább márkásakat használok, mert az olcsó betétek többsége vacak. Olykor-olykor bele lehet futni egész jóba is, de azok könböző kis boltokban vannak, és mire legközelebb megyek már el is fogyott szóval erre nem jó alapozni. Én meg szeretek egy-két fajtát használni, amiről már nagyjából tudom, h mit bír, mire számíthatok. Így sokkal kiszámíthatóbbak,nyugodtabbak azok a napok.

2019. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!