Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehetséges, hogy egy darab...

Az lehetséges, hogy egy darab fogamzásgátló után szúró érzést érzek mélyen a vádlimban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
marmint az megeshet-e, hogy 1 darabtól ezt érezzem
2019. okt. 5. 12:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Fuh, azt hiszem az Év Hipochondere díjat máris ki lehet osztani, ezt nem lehet már felülmúlni semmivel. Nyertél! 🥇
2019. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A vádlidban? Mégis mi köze lenne a fogamzásgátlónak hozzá szerinted?
2019. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mélyvénás trombózis a lábszárban van legtöbbször, és a fogamzásgátló növeli a trombózis esélyét. De szerintem ehhez nem kell orvosi diploma
2019. okt. 5. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet. Pszichoszomatikus tüneteid vannak. Ha ennyire aggódsz a trombózis miatt ne szedj tablettát. Egyébként vannak olyan vizsgálatok, ami a trombózisra való hajlamot kimutatják, de szerintem téged még ez sem nyugtatna meg.
2019. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszólni a legkönnyebb...

Minden ijesztgetés nélkül írom. Volt már rá példa igen, hogy valaki az első szem után kapott trombózist. A híradóban is benne volt, hogy xy az első szem bevétele után kapott. Nem mindenkinek egyforma a szervezete.

Ha tartasz is tőle, akkor inkább valami más módszert keressetek a védekezésre.

Remelem semmi probléma nem volt, csupán csak kicsit megeröltetted a vádlid.

2019. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki pontozott le. De utána kellene olvasni, mielőtt negatívat ad.... Biztos valami kis k.csog okostojás.

Nem a kisujjamból szívtam. Egyáltalán nem veszélytelen a fogamzásgátló és igenis nem egy ember kap miatta trombózist!!! Na ezt is lehet lepontozni okoska!

2019. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van. Hajlamosít a trombózisra, de nem egy szem. Aki egy szem után kapott trombózist, az nem a fogamzásgátlótól kapta.
2019. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!