Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől duzzadhatott meg a...

Mitől duzzadhatott meg a szeméremajkam?

Figyelt kérdés

3.napja hogy a szeméremajkam bal fele eszrevehetően megduzzadt, először úgy vettem észre hogy kényelmetlen volt amikor a fehérnemű hozzáért. Elmúlt ez az érzés de még mindig megvan duzzadva, de csak a bal fele, mint amikor megcsíp egy méh pl a kezeden és feldagad. Nem fáj most, nem is kellemetlen jelen pillanatban, nem viszket, nem változott meg a nyákom szaga se, e téren minden rendben. És nem is szexeltem előtte már jóval hogy megdagadt. Sex útán dagadástól jóval különböző.

Valaki volt már így? Mitől van? Kezdek parázni :/



2019. okt. 6. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet attól hogy elég jól megfáztam azelőtt való este ami előtt egyre vettem?
2019. okt. 6. 21:24
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem mutasd meg egy nőgyógyásznak, ha továbbra sem múlik
2019. okt. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bartholin-mirigy cystára gyanakodnék első körben, hogyha láz, fájdalom, vörösesség nem jellemzi. Sajnos a mérete növekedhet, magától nem fog elmúlni, és fennáll a rizikója, hogy tályog képződik belőle. Mindenképpen megmutatnám nőgyógyásznak.
2019. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!