Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vele nőgyógyászhoz?

Menjek vele nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Ciklus 22 napján járok enyhe pecsételő vérzés jelentkezett (barna-fekete). 10 napja történt egy baleset, az óvszer bennem maradt. Elvileg kifolyni nem folyt belőle semmi, mert még nem volt benne sperma, meg sikerült is szivárgás nélkül kivenni.. A ciklusom rendszertelen 25-45 napos. Kell aggódnom? Járt már így valaki?

#barnázás #pecsételès
2019. okt. 7. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi teszt (?)
2019. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

aggódni kellene igen.

ilyen szórással ciklus nem igazán jó. 25-45 nap:(

bár nem irod milyen koru vagy, de én elmennék és valami vizsgálatot biztosan fognak végezni, ill. ezt-azt kérdezni, hogy vajon a ciklus mitol ilyen kiszámithatatlan.


terhességre vonatkoztatva. ha üres volt az óvszer, nem hinném hogy baj van.

Ha benned maradt az óvszer,és üres volt, akkor valószinü az erekcói hagyott alább, igy tudott kicsuszni belőle. ugy meg ugye nem lesz semmi produktum.

2019. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem való tiniknek a szex.
2019. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini. Sajnos szerintem bàrkivel előfordulhat, és ez nem engem minősít, hanem a párom esetleg nem megfelelő méretű óvszert vett fel, stb stb, ez egy szerencsétlen baki. Nem kell egyből minősíteni. A ciklus rendszertelenségével meg nem foglalkozom, mert ezt örököltem. Terhességi teszt mutatna valamit már ilyenkor? Ezért kérdezem melyik a biztosabb módszer? Doki vagy teszt vagy esetleg mindkettő?
2019. okt. 7. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

10 nap után nincs az az orvos, aki látna még valamit, de még a teszt is halványan mutatja, ha terhes vagy. Olvass utána a teherbeesés menetének!

És vizsgáltasd ki a rendszertelen ciklusodat is.

2019. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom nem a rendszertelen ciklusommal van a probléma. Két petefészkem van mikor melyik dominál..lehet az agyalapi mirigyem a jobb petefészkemből meginduló ciklusomat 25 napig míg a bal petefészkemből 45 nap alatt viszi le .. :D
2019. okt. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!