Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy úgy fázok...

Lehetséges, hogy úgy fázok fel, hogy nem jár gyakori vizelési ingerrel?

Figyelt kérdés

Tegnap óta érzem, hogy valami nincs rendben.

A derekamból a petefészkembe vagy nem is tudom előre le combomba is sugárzik késszúrásszerű fájdalom.

Én nem értem már ezt.

Legutóbb is amikor a derekam fájt akkor be is lázasodtam, akkor sem volt tipikus felfázásos tünet és mégis 4 keresztes volt a vizeletem.

Gyanítom most is ez a helyzet és rögtön a vesémre megy.

Mi okozhatja ezt?

Volt már vesehomokom is de most nem járok gyakran mosdóra és nem tudom már mi ez.

Volt veletek hasonló?



2019. okt. 7. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:

jah és nem csíp egyáltalán de amikor 4 keresztes volt sem csípett hanem csak" a derekam fájt és lázas voltam.

Mi okozhatja, hogy úgymond felfázásos tünet nélkül jön?

2019. okt. 7. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet vesemedence gyulladás is. A vese gyulladt így a vizeletben lehetnek erre utaló jeleket, viszont nem jár gyakori vizelési ingerrel mert a húgyhólyag nem gyulladt be.
2019. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

okozhatja ezt egy kő is esetleg ami begyullassza a vesét időnként? tényleg az a furcsa az egészben, hogy semmilyen egyéb tünettel nem jár. Se nem csíp, se nem járok gyakrabban mosdóra semmi, tehát elvileg nem felszálló bakteriális fertőzés okozza, hanem inkább mintha a vesével indulna.

Anno 2 éve láttak a vesémben egy tágulatot, és akkor távozott is valami (bár követ nem láttam) csak véres volt szemmel láthatóan a vizeletem, és egyszer csak amikor már sokadjára elmentem mosdóra és egyre már elnézést de egyre véresebb lett a vizeletem mintha elvágták volna az addigi erős fájdalmat és utána teljesen tiszta színű lett ismét és ennyi volt.

Igaz tényleg nem láttam követ , de gyanítom hogy az volt.

2019. okt. 7. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, főleg, ha nem iszol eleget. A betegségeknek lehet tipikus lefolyásuk, de ne kötelesek mindig ugyanazokat a tüneteket előadni.
2019. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!